Açık iletişimi ve saygıyı benimseyen bir kültür yaratın

MyPulse

Çalışan geri bildirimlerine göre hareket edin, şirketinizi Mutlu Çalışma Yeri haline getirin. MyPulse çalışan nabzı anketleri ile katılımdaki dalgalanmaları ölçebilir ve deneyimi her zamankinden daha hızlı iyileştirmek için adım atabilirsiniz.

  YARARLANACAĞINIZ AVANTAJLAR

  MyPulse, kanıtlanmış soru anketlerimiz aracılığıyla liderleri çalışanlara bağlayarak şirketlerin iş yaşamlarını ve ofis morallerini iyileştirir.

  Geliştirilmiş çalışan bağlılığı

  Daha iyi etkileşim kurun ve ekipleriniz arasında mutluluğu artırın.

  Reduced employee turnover

  Daha iyi anlama ve daha fazla katılım sayesinde işe alım maliyetlerinden ve zorluklardan tasarruf edin.

  Artan verimlilik

  Dahili sorunları keşfedin ve hızlı bir şekilde çözün.

  Pozitif şirket kültürü

  Açık iletişimi ve saygıyı benimseyen bir kültür yaratın.

  Improved morale

  Pulse checks improves employee morale and team spirit.

  Daha iyi ekip çalışması

  Akran tanıma saygı oluşturur ve takım uyumunu geliştirir.

  MyPulse‘ın Gücü

  Çalışanlarınızı anlayın

  Kullanımı kolay bir anket oluşturucu, ürün içi uzmanlık ve sezgisel çalışan dizini yönetimi ile devam eden nabız programları, daha iyi çalışan deneyimi sağlamak için size eyleme geçirilebilir, sürekli çalışan içgörüleri sunar.

  Sık sık gerçek zamanlı içgörüler toplayın

  Liderlerin ve insan yöneticilerinin çalışan geri bildirimlerine göre daha sık hareket etmelerine yardımcı olan rol tabanlı panolarla kararlarınızı gerçek zamanlı içgörülere dayanarak alın. Yerleşik ve otomatik analitik, detaya inen raporlama ve sağlam filtreleme sayesinde, en karmaşık kuruluşların bile çalışanlarını hızlı bir şekilde gerçek zamanlı olarak anlamaları kolaydır.

  Kârlılığı etkileyen içgörüler

  Yöneticilerinizin iyileştirmeleri uygulamasına ve çalışan deneyimini iyileştirecek eylemlerin ilerlemesini izlemesine yardımcı olan yerleşik eylem planlama araçları ve uzmanlığı ile içgörülerinizi iş etkisine dönüştürün.

  İnsanların cevaplamaktan hoşlanacağı sorular sorun.

   Kullanıcı dostu anketler: Anonim veya bireysel anket türlerimiz arasından seçim yaparak çalışan yanıtlarını artırın.

  Segmentlere göre sıralama: Verileri ekiplere, konumlara veya istediğiniz filtrelere göre segmentlere ayırarak daha iyi içgörüler elde edin.

  Tüm cihazlarda çalışır: Mobil, masaüstü veya tablette çalışmak üzere tasarlanmıştır. MyPulse’ı ofiste, plajda veya dünyanın neresinde olursanız olun kullanın!

  Detaylı raporlar: E-posta ve web tabanlı raporlarımız, ekip duyarlılığınız hakkında eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlar.

  Şirket genelinde iyileştirmeler sağlayın

  Organizasyonun her seviyesindeki liderlerin değişimi yönlendirmesini ve ilerlemeyi izlemesini sağlayın. Özelleştirilebilir ve önceden oluşturulmuş eylem planları ile yöneticiler son tarihleri belirleyebilir, diğer liderlerle veya ekip üyeleriyle iş birliği yapabilir ve sonuçlara ulaşmak için tamamlamaları gereken belirli görevleri ana hatlarıyla belirleyebilir.

  Ekip, departman ve konuya göre ilerlemeyi izlemeyi kolaylaştıran eylem planlama raporlarıyla onları da yolda tutabileceksiniz, böylece yöneticilerin iyileştirmelerini sürdürmelerine yardımcı olmak için çabalarınızı nereye odaklamanız gerektiğini görebileceksiniz.

  MUTLULUK İÇİN İŞ BİRLİĞİ YAPALIM!

  Tüm paydaşları mutlu edecek
  çözümleri birlikte üretelim.

  Eğer çalışanların, müşterilerin ve hissedarların mutluluklarının birbiriyle ilişkili olduğuna inanıyorsanız, bunun gerçekleştirilmesinde size yardımcı olabiliriz.

  We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy