Türkiye’nin En Mutlu Enerji Sektörü Aydem Enerji

Sektör: Enerji
Çalışan Sayısı: 6078
Kuruluş: 1980

ŞİRKET PROFİLİ

Bugünü ve geleceği daha parlak kılmak için enerjiyi yenilikçi bir güce dönüştürüyoruz.

Türkiye’de enerji sektöründe ezberleri yıkan yaklaşımımız ve ilkleri hayata geçirme azmimizle elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende alanlarında faaliyet gösteriyoruz. 40 yılı aşkın köklü tarihimizde olduğu gibi bugün de 12 bin çalışanımızla topluma ve çevreye duyarlı duruşumuzla her zaman insanı merkeze alarak çalışıyoruz. Aydem olarak bugünü ve geleceği daha parlak kılmak için enerjiyi yenilikçi bir güce dönüştürüyoruz.

Türkiye’nin öncü enerji şirketi olarak, ülkemizin sürdürülebilir geleceği için çalışırken yenilenebilir enerjiyi odağımıza alıyor; hidroelektrik, rüzgar, jeotermal ve biyogaz kaynaklarından enerji üretiyoruz.  Hayata geçirdiğimiz pek çok ilkle geleceğe iz bırakıyor, enerji sektöründeki ezberleri yıkıyoruz.

Çalışan markası alanındaki projelerimizin olumlu sonuçlarının karşılığını almaya devam ediyoruz. Mutlu iş yeri, şirket kültürü ve lider gelişimi alanlarında danışmanlık hizmeti sunan Happy Place to Work®️ tarafından ilk kez yapılan “Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri Araştırması”na katıldık. Enerji şirketleri arasında en yüksek puanı alarak “Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri” seçildik.

Nasıl Kutladılar

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy