Ebeveynlerin yenilenen ihtiyaçlarını karşılayan Chicco Çocuk Giyim

Sektör: Çocuk Giyim
Çalışan Sayısı: 80
Kuruluş: 1998

ŞİRKET PROFİLİ

Ebeveynlerin yenilenen ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürünler tasarlamaya devam etmekten gurur duyuyoruz.

Chicco, 120’den fazla ülkede, İtalya’da 150’den fazla ve dünya çapında 160’tan fazla mağaza ile faaliyet göstermektedir. Chicco’nun hamilelik ve emzirme için annelik ürünleri, ilk bebek mamaları, hijyen ve koruma, dışarıda ve seyahat, dinlenme ve uyku, oyun, giysiler, patik ve ayakkabılar dahil olmak üzere bir dizi ürünü vardır.

Şirketin araştırma ve geliştirme alanı, 0-3 yaş arası çocuklara ve onların tüm psiko-fiziksel, duygusal ve sosyal ihtiyaçlarına adanmış Bebek Araştırma Merkezi’nin sorumluluğundadır. Merkez, tıp-bilim dünyasından gelen bilgileri ve ebeveynlerle sürekli etkileşimi kullanır.

Chicco, “Mutluluk kalpten kalbe gider” projesiyle, kalp rahatsızlığı olan çocuklara yönelik tıbbi bakım ve müdahaleleri finanse etmek ve yerel doktorlara eğitim sağlamak için mali katkılarla 2013 yılından bu yana Mission Bambini Vakfı’nı uluslararası düzeyde desteklemektedir.  Grup yönetim ekibi bir dizi insani yardım görevinde yer almaktadır.

Nasıl Kutladılar

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy