Gözalan Grup Birlikte başarmak en büyük değerimiz!

Sektör: Spor Giyim
Çalışan Sayısı: 500
Kuruluş: 1987

ŞİRKET PROFİLİ

Birlikte başarmak en büyük değerimiz!

Gözalan Grubu; Yurt içi ve yurt dışında çeşitli uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren marka ve firmaları bir araya getiren deneyimli ve dinamik bir topluluktur.

Gözalan Grubu’nun temelleri 1969 yılında Almanya’da atıldı. 4 sektörde 10’dan fazla marka yatırımı bulunan Gözalan Grup, 50’yi aşkın mağazası ve 500’e yakın çalışanı ile dünyanın önde gelen markalarını Türkiye’nin kullanımına sunmanın gururunu yaşıyor.

Arda Tayanç - Genel Müdür

Sektörümüzde, tüm katılımcı kurumlar arasında ve çalışanlarımızın gözünde hangi noktada konumlandırıldığımızı bize göstermesi açısından çok faydalı bulduk. Anket ve HR Audit gayet net ve anlaşılır içeriğe sahipti. Hazırlık, başlangıç ve sonuç aşamalarında HPW ekibinin değerli desteği bizi memnun etti. İlk kez yapılması ve bizim ilk kez katılmamız beraberinde bazı teknik sorunlar getirdi fakat bunları da hızlıca çözüme kavuşturduk.

Bizim için önemli olan -ödülü kazanmak veya yarışa katılmaktan ziyade- her bir çalışanımızın mutluluğu ve bunun da bu araştırmayla doğrulanmış olmasıdır. Kurum kültürümüzde adil, şeffaf, saygı ve sevgi dolu bir ortamda birlikte başarmayı önemserken yaratıcı, tutkulu yönlerimizi kullanarak çalışma yaşamımızı samimi, eğlenceli hale dönüştürüyor ve daima sürekli gelişimi gözetiyoruz. Grubumuzda başarıyı, sevinci, hüznü hep birlikte yaşamayı seviyor ve önemsiyoruz. Her bireyin ailemizin bir parçası olduğunu biliyor ve bununla kıvanç duyuyoruz. Bu büyük ailenin de mutlaka geliştirilmesi gereken özellikleri ve güçlü yönleri vardır; motivasyonumuzu arttıran en önemli unsur sürekli gelişime olan inancımız ve hep birlikte başarma arzumuzdur.

Bu ödülün bize en önemli katkısı, hepimizin tahmin ettiği ama herhangi bir mecrada dile getirmediği, “birlikte başarma kültürünü tescillememiz ve dışarıda da farkındalık yaratmamız” olmuştur. İstediğini elde edip, elde ettiğini sevip yücelterek hem mutlu hem de başarılı olan bir ekibiz. Bu ödül bizi son derece onurlandırmıştır. Emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.

 

Nasıl Kutladılar

En Mutlu İşyeri

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy