Kusursuz hizmet tutkusuyla çalışan Divan

Sektör: Konaklama Hizmetleri
Çalışan Sayısı: 1562
Kuruluş: 1956

ŞİRKET PROFİLİ

Kusursuz hizmet tutkusuyla çalışan büyük bir aileyiz!

Play Video

Vizyonumuz, otelcilik, gurme ürünler ve yiyecek içecek sektörlerinde sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en saygın markaları arasında yer alarak, ulusal lider konumumuzu güçlendirmeye ve büyümeye devam etmektir.

Kusursuz hizmet tutkusuyla çalışan büyük bir aileyiz! Ekip ruhu ile görkemli hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Aşılmaz görünen engelleri birlik ve beraberliğin gücüyle aşıyoruz.

Öğrenmenin sonu olmadığına inanıyoruz! Her gün yeni bilgi ve deneyimler kazanmanın peşindeyiz. Bildiklerimizi ekip arkadaşlarımızla paylaşmaktan ve birlikte geliştirmekten heyecan duyuyoruz.

Geri bildirimi bir hediye olarak kabul ediyoruz! Kendimizi geliştirmek için birlikte çalıştığımız insanlardan geri bildirim alıyoruz. Karşılıklı saygıya önem verirken, her fırsatta birbirimize yapıcı tavsiyelerde bulunuruz.

Çok çalışan ve değer katanları takdir ediyoruz! Takım arkadaşlarımızın başarısından dolayı mutlu ve gururluyuz. İyi örnekleri her platformda paylaşarak yaygınlaşmasını ve çoğalmasını sağlıyoruz.

Her zaman ve her şeyde güveniliriz! İşimizi her zaman doğru ve zamanında yaparız. Bizimle paylaşılan bilgilerin korunmasına, etik kurallara, kanunlara ve prosedürlere uymaya büyük özen gösteriyoruz.

Dijital dünya ve bilgi çağına uyumluyuz! Yaratıcı ve yenilikçiyiz! Değişime öncülük eder, çevik ve hızlı çalışırız. Süreçlerimizi tanımlar ve sürekli iyileştiririz. Çalışmalarımızda ve kararlarımızda verileri kullanır, bilgi birikimimizi kurumsal hafızaya dönüştürürüz.

Köklü bir dünya markasının temsilcileriyiz! Misafirlerimizin ve toplumumuzun Divan’ı bizimle ve eylemlerimizle tanıdığını biliyoruz. Bu keyifli sorumluluğu omuzlarımızda gururla taşıyoruz.

Özgür Şahin - İnsan Kaynakları Direktörü

“Çalışan bağlılığı, mutluluğu, çalışanlarımızla ‘gönül bağı kurmak’ her zaman en önemli önceliğimiz oldu. Var olan takımdaşlığımızı perçinleyebilmek adına We Are D-One/Biriz Her Zaman ana çatımızı kurduk ve hızlıca devreye aldık. Sürecimizin başarıyla hayata geçmesi için en büyük desteği çalışma arkadaşlarımızdan oluşan ‘Kültür Elçileri’ ekibimizden aldık. Bizim için bu bir yolculuktu ve gelişimin olduğu her an bu yolculuğun devam ettiğini yakından hissettik. Her seviyeden katılım alarak şirket stratejilerimiz ve kültürümüz doğrultusunda, ‘Divan Değerlerimizi’ tekrar belirledik ve tüm çalışanlarımızla paylaştık, içselleştirilmesini sağladık. Buradaki en kritik ve heyecan verici noktaysa yurt içi ve yurt dışı ödüllere bizi taşıyan kıymetli Divan çalışanlarımız oldu.”

Nasıl Kutladılar

En Mutlu İşyeri

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy