E-ticaret sitesi ve mağazalar zinciri Evidea

Sektör: E-Ticaret
Çalışan Sayısı: 367
Kuruluş: 2008

ŞİRKET PROFİLİ

Buradaki her şey evim için.

Evidea evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren, bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.

Ev ürünleri kategorisinde 2011’den bu yana hizmet veren e-ticaret perakendecisi Evidea, güçlü e-ticaret kimliğine ek olarak perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ediyor. 

2019 yılında gerçekleşen yeni ortaklık yapısı sonrasında altyapısını güçlendiren Evidea, 2025 yılı sonuna kadar 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alması hedeflenen 1.500 m2 büyüklüğündeki ferah mağazalarında, tüketicilerin dekoratif fikirler bulup ilham alabileceği keyifli bir ev alışverişi deneyimi yaşamalarını hedefliyor.

Evidea; mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri ve ev yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Bilhassa kadın tüketicileri heyecanlandıran Evidea’nın sloganı “burada her şey evim için”.

Evidea yalın, basit ve güçlü organizasyon yapısı ve eğitim, öğretim, takım ruhunun önemine inanan insanlardan oluşan kadrosuyla büyümeye devam ediyor.

Kazım Mavuş - Genel Müdür

“Kurulduğumuz günden bu yana daha mutlu ve daha başarılı çalışanlara sahip olmak için çalışıyoruz. Mutlu bir iş yeri olabilmenin ne denli önemli olduğunun farkındayız ve bu farkındalıkla çalışanlarımızı dinleyerek onların taleplerine cevap veriyoruz. Evidea’nın yaş ortalaması çok genç ve dinamik. Böyle bir ekibi yönetmek için onların fikirlerini önemsiyor ve her fırsatta onları dinliyoruz. Her seviyedeki çalışanımızın fikri bizler için çok değerli. Onların fikirlerini hayata geçirmek için şirket içinde bazı komiteler oluşturmaya başladık. Hangi departman ya da hangi pozisyonda olursa olsun tüm çalışanlarımıza bu komitelerde görev veriyoruz. Bu komitelerin dışında da üst düzey yöneticiler olarak açık kapı iletişimine oldukça önem veriyoruz.”

Nasıl Kutladılar

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy