EY insana rehberlik eden 'Kuzey Yıldızı'

Sektör: Danışmanlık
Çalışan Sayısı: 1712
Kuruluş: 1989

ŞİRKET PROFİLİ

Daha iyi bir çalışma dünyası yaratmak.

Play Video

Her zamankinden daha hızlı değişen dünyamızda; amacımız, her gün yaptığımız işin bağlam ve anlamı konusunda 280.000’den fazla insana rehberlik eden bir ‘Kuzey Yıldızı’ olmaktır. Dijital dünyanın öncülerine; veri korsanlığıyla mücadelede yardımcı oluyor; nakit akışı krizlerinde devletlerin yöneticilerine rehberlik ediyor; veri analizi ile yeni tıbbi tedavileri ortaya çıkarmada ve finansal piyasalara ve iş dünyasına güven tesis etmek için yüksek kaliteli denetimler yapılmasında destek oluyoruz. Başka bir deyişle; öncelikli zorluklarını çözmek için girişimciler, şirketler ve ülkelerle birlikte çalışıyoruz.

Dört entegre hizmetimiz —Denetim, Danışmanlık, Vergi ve Strateji ve Kurumsal Finansman — ve derin sektör bilgimiz sayesinde, müşterilerimizin yeni fırsatlardan yararlanmaları konusunda onlara yardımcı olmamıza ek olarak, emin adımlarla gelişebilmeleri için riskleri değerlendirip yönetmelerine de destek oluyoruz. Yüksek performanslı, multi-disipliner ekiplerimiz; müşterilerimizin yasal gereklilikleri yerine getirmelerine, yatırımcıları bilgilendirmelerine ve paydaş ihtiyaçlarını karşılamalarına destek oluyor.

Daha iyi bir çalışma dünyası, herkesin sürdürülebilir ekonomik büyümeye katkıda bulunabileceği ve paylaşabileceği bir dünya olduğuna inanıyoruz. Tüm hizmetlerimizin kalitesini artırmak, çalışanlarımıza ve inovasyona yatırım yapmak için sürekli çalışıyoruz. Amacımızı gerçekleştirmek ve olumlu yönde bir değişim yaratmak için, müşterilerimizden paydaşlara kadar, diğer kişilerle birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Metin Canoğulları - EY Türkiye Ülke Başkanı

Happy Place to Work’e adaylık sürecimiz boyunca düzenli olarak bilgilendirildiğimiz profesyonel bir ekiple çalıştık. Bu yıl ilk kez düzenlenmesine rağmen yarışma süreci; aday şirketlerle yürütülen iletişim, şirketlerin bağımsız bir bilim kurulu tarafından incelenmesi, hesaplama yönteminde iyi olma endeksi ve insan yönetimi gibi uygulamalarının ölçümlenmesi açısından güven verici kriterlere sahipti. Bu süreci böyle şeffaf ve sorunsuz yürüttükleri için tüm Happy Place to Work ekibine teşekkür ediyorum.

EY Türkiye olarak; her zamankinden daha hızlı değişen dünyada müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma örnek olabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Olumlu yönde ve kalıcı bir değişim oluşturmak için ekiplerimizle birlikte ortaya çıkardığımız tüm işlerle ve kazandığımız başarılarla gurur duyuyoruz. Happy Place to Work ödülü de bu başarılardan bir tanesi olarak bizim için çok değerli. Daha mutlu bir iş yerinin, daha iyi bir çalışma dünyası oluşturacağına inanıyor, amacımızı gerçekleştirme yolunda yanımızda olduğunuz için tekrar çok teşekkür ediyorum.

Nasıl Kutladılar

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy