Yüksek standartlarda araç kiralama hizmeti Garanti BBVA Filo

Sektör: Araç Kiralama
Çalışan Sayısı: 83
Kuruluş: 2007

ŞİRKET PROFİLİ

Sektörel gücümüz, müşteri memnuniyetinden…

Garanti BBVA Filo ekibinin uzmanlığı ve Garanti BBVA markasının deneyimiyle, uzun süreli araç ihtiyaçları olan bireysel sürücülere ve kurumsal işletmelere Türkiye’nin dört bir yanında yüksek standartlarda araç kiralama hizmeti veriyoruz.

Yola çıktığımız ilk günden beri filo kiralama sektörünün en güvenilir şirketlerinden olmak için durmadan çalışıyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini verdiğimiz hizmetlerin merkezine koyuyoruz.

İstiyoruz ki, Türkiye’de satılan tüm marka ve modeldeki araçların konforu ve avantajları, satın almaya gerek kalmadan deneyimlensin ve müşterilerimiz detaylı hizmetlerimiz sayesinde güvenilir bir yol arkadaşının keyfini sürsün.

Ayşegül Gülgor - Genel Müdür

“Her çalışanın kişisel gelişimini ve eğitimini önemsiyoruz. Garanti BBVA’yla birlikte kullandığımız bir eğitim portalımız var. Kişisel gelişim, teknik ve yabancı dil eğitimleri gibi çok detaylı içeriklerin olduğu bir eğitim havuzu sunuyoruz. Lisansüstü eğitim programlarımız için indirimlerimiz bulunuyor. Uzman konuşmacıların hayata dair özel söyleşiler yaptığı, birbirinden farklı deneyimlerini anlattığı Let’sTalk adı altında küçük seminerler düzenliyoruz. Tüm Garanti BBVA’da uygulanan İYİ Bak kendine adında bir wellbeing uygulamamız var. İçeriğinde uzmanlar, çalışan destek hattı, aile içi şiddet hattı, video hekimlik ve kulüpler bulunuyor. Çalışanlarımızın çocuklarının ara tatilleri için online etkinlikler de düzenleniyor. Mutlu bir iş yeri için aksiyonlarımıza her yıl yenilerini ekleyerek devam ediyoruz.”

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy