Häfele donanım ve montaj sistemleri

Sektör: Yapı Ekipmanları
Çalışan Sayısı: 137
Kuruluş: 1923

ŞİRKET PROFİLİ

Tüm yaşam ve çalışma alanlarına 'daha gelişmiş' işlevsellik, dayanıklılık ve estetik görünüm katmak için çalışıyoruz.

Häfele, donanım ve montaj sistemleri ile elektronik erişim kontrol sistemleri sağlayan uluslararası bir şirkettir. Dünyanın dört bir yanındaki mobilya endüstrisinden müşteriler, bayiler, marangozlar ve marangozların yanı sıra mimarlar, planlamacılar ve inşaatçılar, Häfele’nin uzmanlığına ve performansına güveniyor.

Son 97 yıl boyunca, Alman aileye ait olan ve işletilen şirket, doğrama ihtiyaçları için yerel bir özel mağazadan küresel operasyonlara sahip bir şirkete dönüşmüştür. Häfele Group’a ait 38 şube ve daha birçok bayi bulunmaktadır. Yönetim şu anda ailenin üçüncü kuşağının elinde: Sibylle Thierer 2003 yılında Häfele Group’un başkanı oldu

Häfele Group’un iş rakamları, zorlu ekonomik duruma rağmen son birkaç yılda olumlu bir şekilde gelişti. 2019 mali yılında Häfele Grubu 1.259 milyar Euro’luk satış gerçekleştirdi. Häfele dünya çapında 8.000’den fazla çalışana sahiptir ve 160.000’den fazla müşteriyle ilgilenmektedir. Bunlar arasında mobilya endüstrisinden müşteriler, bayiler, marangozlar ve marangozlar ile mimarlar, planlamacılar ve mülk geliştiriciler yer alıyor.

Hilmi Uytun - Genel Müdür

“Değer sistemimiz ve onu yansıtan tüm uygulamalarımızda çalışan haklarının korunması yönündeki kurumsal duruşumuz, çalışanlarımız tarafından mutlulukla karşılanıyor. Çözüm odaklı ve hızlı aksiyon almaya imkân tanıyan bir iş yapımızın olması çalışanlarımızın gelişimine katkı sağlıyor. İnsan kaynakları uygulamalarımızı iyileştirme projelerimiz devam ediyor. Öncelikle performans yönetim sistemimizi dijital hale getiriyoruz. Bu yıl içinde gösterge tablolarımızı açarak performansı daha görünür hale getireceğiz. Evden çalışma uygulamamızı bazı birimlerimiz için kalıcı hale getirmeyi değerlendiriyoruz. Çalışanlarımız için yeni bir dinlenme alanı oluşturma projemiz var. Merkez binamızın arkasındaki bahçemizi, çalışanlarımız için dinlenme ve alternatif bir çalışma alanı olarak düzenleyeceğiz.”

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy