Hilti 'değer veren, performans odaklı kültür'

Sektör: Yapı Teknolojileri
Çalışan Sayısı: 239
Kuruluş: 1941

ŞİRKET PROFİLİ

Tutkuyla hevesli müşteriler yaratarak daha iyi bir gelecek inşa ediyoruz

Play Video

Hilti olaran inşaatın tehlikeli ve zorluklarla dolu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, sahada çalışmayı daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirecek çözümler bulmak için sürekli çalışıyoruz. 

Uzman bilim adamları ve mühendislerle birlikte kendi araştırma ve tasarım laboratuvarlarımızı kendi bünyemizde işletiyoruz. Ayrıca araştırmaları paylaşmak ve sınırlarımızı daha da ileriye taşımak için dünya çapında en iyi teknik üniversitelerle birlikte çalışıyoruz. 

Kendi Hilti ürünlerimizi üretiyoruz ve Avrupa, Meksika, ABD, Hindistan ve Çin’de kendi fabrikalarımızı işletiyoruz. Ayrıca, yaptığımız her şeyin hem kurum içi hem de harici olarak aynı çok yüksek kalite standartlarına uygun olduğundan emin olarak harici uzman tedarikçilerle çalışıyoruz.

Çalışanlarımız Hilti’ye değer katar. Takım üyelerimiz günlük çalışmalara rehberlik eder ve günlük kararlarımızı verir. İşimize tutkuyla bağlıyız ve birçoğumuz Hilti’de 10, 15, 20 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. 

Her gün, her takım üyesi tarafından, çalıştığımız her yerde dört Hilti değerimiz – dürüstlük, cesaret, takım çalışması ve adanmışlık – ile birlikte güçlü bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Banu Deniz Çetinkol - Genel Müdür

“Stratejimizin temelini, ‘değer veren, performans odaklı kültür’ oluşturuyor. Her yıl gerçekleştirdiğimiz Hilti Kültür Kamplarımız, İK dünyasında başarılı bir uygulama olarak çok sayıda ödül almış bir model. Bu çerçevede Hilti Türkiye çalışanları işe girdiği yıl, NEO Kampı’yla kültürümüzü derinlemesine öğreniyor. Çalışanlarımıza ve takım liderlerimize çeşitliliği, eşitliği ve kapsayıcı bir çalışma ortamını destekleyecek eğitimler ve workshop’lar veriyoruz. Kadın iş gücünü artırmak için çalışmalarımızı hızlandırırken erkek çalışanlarımızın da babalık izinlerini 5’ten 10 iş gününe çıkardık. Hilti’de sürdürülebilir değer yaratmanın insana bağlı olduğuna inanıyoruz. Hilti Akademi kapsamında orta düzey yöneticilerimizin liderlik özelliklerini geliştirmek için eğitimler düzenliyoruz.”

Nasıl Kutladılar

En Mutlu İşyeri

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy