İpekyol kadının giyim sektöründeki ilk tercihi

Sektör: Kadın Giyim
Çalışan Sayısı: 2049
Kuruluş: 1986

ŞİRKET PROFİLİ

Yıllardan beri, pek çok başarılı kadının giyim sektöründeki ilk tercihi olmayı başarmış ve günümüzün en prestijli hazır giyim markaları arasındaki yerini almıştır.

1986 yılındaki kuruluşuyla Türk hazır giyim sektörüne katılan Ipekyol, 1989 yılında Nişantaşı’nda Rumeli Caddesi üzerinde ilk mağazasını açmıştır. Bugün yurt içinde 242, yurt dışında 48 mağaza sayısıyla Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Kıbrıs, Kuzey Irak, Kuveyt, Katar, Lübnan, Suudi Arabistan, olmak üzere 10 ülkede ürünlerini satışa sunmaktadır.

Yıllardan beri, pek çok başarılı kadının giyim sektöründeki ilk tercihi olmayı başarmış ve günümüzün en prestijli hazır giyim markaları arasındaki yerini almıştır. Yerel ve global pazarlar için yenilikçi, özgün, çarpıcı tasarımlarla adını moda dünyasına altın harflerle yazdırmıştır.

Türk tekstil sektöründe marka ve tasarımcı iş birliğini ilk kez gerçekleştirerek, Perwoll, Clinique gibi markalarla önemli projelere imza atmıştır.

2006 yılında Edirne’de, tam 17 bin metrekare alan üzerine kurulan Ipekyol Tekstil Fabrikası, içlerinde Aga Khan Mimarlık Ödülü’nün de bulunduğu pek çok prestijli mimarlık ödülüne lâyık görülmüştür.

Tasarımların hayata geçirildiği Şişli Bomonti’deki 10.200 metrekare alana sahip, 12 katlı akıllı bina, 2000 yılından beri Ayaydın-Miroglio Grubu Merkez Ofisi olarak hizmet vermektedir. Grup bünyesi; Merkez Ofis, Edirne Fabrika ve mağazalar olmak üzere toplam 2.000’i aşkın çalışanına istihdam sağlamaktadır.

Mine Alptekin - İnsan Kaynakları Direktörü

“Ayaydın Miroglio Grup bünyesinde çalışanların mutluluğunu çok boyutlu olarak ele almaya özen gösteriyoruz. 2021 yılında olduğu gibi bu yıl da çalışanlarımızı odakta tutan projelerimize devam edeceğiz. Çalışanlarımız, performanslarının ödüllendirileceğinden emin olmanın getirdiği güven duygusuyla daha iyiyi yakalama konusunda çok daha özgüvenli hareket edebiliyor. Bunların dışında iç eğitmen projesi, kurum içi mentorluk projesi gibi deneyim odaklı projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Dirsek temasında olduğumuz tüm çalışanlarımızın her biri önemli bir değer. Müşterilerimizi mutlu edebilmenin ön koşulunu, bizlerin mutlu olması olarak görüyor ve ‘hep birlikte daha güçlüyüz’ sloganımızı her gün bir kez daha kendimize hatırlatarak çalışmaya devam ediyoruz.”

Nasıl Kutladılar

En Mutlu İşyeri

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy