İş Faktoring finansman, garanti ve tahsilat konularında hizmetler

Sektör: Faktoring
Çalışan Sayısı: 196
Kuruluş: 1993

ŞİRKET PROFİLİ

Güvenilir, hızlı ve rekabetçi hizmetler

Play Video

İş Faktoring, bir Türkiye İş Bankası iştiraki olarak 1993 yılında kurulmuştur. Sektörde 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren İş Faktoring, müşterilerine finansman, garanti ve tahsilat konularında güvenilir, hızlı ve rekabetçi hizmetler sunmaktadır. 

İş Faktoring’in müşterisi olan şirketler, faktoring’in hızlı nakit akışı, zaman ve kaynak tasarrufu getirilerinden yararlanmaktadırlar.

İş Faktoring ayrıca yurt dışı alım satımlarda birlikte çalıştığı Factors Chain International (FCI) bünyesindeki geniş muhabir ağıyla, şirketlerin uluslararası işlemlerinde de faktoring hizmeti sunmaktadır.

Güçlü finansal yapısı, köklü kurumsallığı ve uzman kadrosundan aldığı güçle müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmayı ilke edinen İş Faktoring, bugün sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

İş Faktoring ülkemizde faaliyet gösteren her ölçekten firmanın yurt içi ve yurt dışı alım satım işlemlerinde güvenilir iş ortağı olarak sektöre öncülük etmekte, yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

Ömer Karakuş - Genel Müdür

İş Faktoring olarak her zaman değerlere önem veren, insanı her zaman en ön planda tutan, insan odaklı ‘İş Kültürü’nün başarılı bir temsilcisi olduklarını söyleyen İş Faktoring yetkilileri, şöyle devam ediyor: “Bu başarımızı korumak için kurduğumuz kariyer ve ücret modellerini şeffaf, adil ve eşitlikçi bir şekilde uygulamaya devam edeceğiz. Şirket içinde kişisel egolardan arınmış, demokratik ve açık iletişim anlayışının hakimiyetinin sürmesi için ortaya çıkabilecek tüm engelleri bertaraf etmeye çalışarak mutlu aile ortamının sıcaklığını sürdüreceğiz. Uzaktan ve serbest çalışma modellerini, modern çağın ve yeni kuşağın talepleri doğrultusunda kalıcı hale getirerek iş ve özel yaşam dengesini daha fazla gözeten çalışma modellerinin kalıcı olmasını sağlayacağız.”

Nasıl Kutladılar

En Mutlu İşyeri

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy