Kolay Gelsin toplumsal duyarlılığı misyon ediniyor

Sektör: Kargo
Çalışan Sayısı: 667
Kuruluş: 2018

ŞİRKET PROFİLİ

Onlara ihtiyaçlarını karşılayan hizmet ve ürünler sunarak sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.

E-ticaret taşımacılık sektörüne inovatif çözümler sunmak üzere, 2016 yılında ilk adımlarımızı atmaya başladık ve 2018 yılında resmi olarak kurulduk.

Müşteriyi doğru anlayarak ihtiyaca yönelik hazırladığımız hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

E-ticaret taşımacılık sektörüne getirdiğimiz yenilikçi yaklaşımımız sayesinde, gönderi teslim sürecini insan odaklı hale getirerek sektörde bir ilke imza attık.

Kolay Gelsin olarak toplumsal duyarlılığı da misyon ediniyor, doğal kaynakları azami tasarruf ve verimle kullanarak meydana gelebilecek çevresel etkileri önleyici faaliyetlerde bulunuyoruz

Gülçin Poyraz - Genel Müdür

“Mutluluğa etki eden öncelikli duygunun değerli hissetmekten geçtiğini bilen bir ekibiz. Bu duyguyu sürekli kılmak için hepimiz birbirimizi iyi yaptığımız her konuda takdir ediyoruz. İşe alım süreciyle başlayan, ardından ihtiyaca göre tasarlanmış ve etkili biçimde uygulanan oryantasyon süreci, çalışan deneyimi adına çok kritik unsurlar. Mutlu iş yeri unvanını almak, açıkçası direkt odaklandığımız bir konu değildi. Bu, çalışan deneyimiyle insan odağımızın bir çıktısı aslında. Bunun sürekliliğini sağlamak için ise mevcut uygulamalarımızın yanı sıra sürekli gelişmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. Geri bildirim, empati ve iş birliği içinde çalışma kültürünü daha fazla ön plana çıkarmak, öğrenme ve gelişim odağımızı hep canlı tutmak, iç iletişim faaliyetlerini sürdürmek temel yaklaşımlarımızı oluşturacak.”

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy