Sestek diyalogsal çözümleri geliştiren global bir teknoloji firmasıdır.

Industry: High Tech
Company Size: 124
Founded: 2000

ŞİRKET PROFİLİ

Yapay zeka destekli ses teknolojileri

Sestek 15
Play Video about Sestek 15

Sestek diyalogsal yapay zeka ve analiz çözümleri geliştiren global bir teknoloji firmasıdır. 2000 senesinden beri bu alanda faaliyet gösteren Sestek, kurumların veri odaklı karar vermelerine, verimli çalışmalarına ve daha iyi müşteri deneyimi sunmalarına yönelik çözümler sunar.

Sestek, Ar-Ge merkezi olarak geliştirdiği yüksek teknoloji çözümlerinin yanı sıra; üniversite-sanayi işbirliğindeki lider rolüyle öne çıkmaktadır. Sestek’in sunduğu yapay zeka destekli çözümler, konuşma tanıma, konuşma sentezi, doğal dil işleme ve ses biometrisi gibi teknolojileri kullanmaktadır.

Sestek, İstanbul ve Ankara’da olmak üzere iki Ar-Ge merkezinin yanısıra Dubai’de bulunan satış ofisi ile faaliyetlerine devam etmektedir. 70’i Ar-Ge mühendisi olan 90 kişilik ekibi ile 24 devlet destekli Ar-Ge projesi geliştirmiş Sestek’in diyalogsal çözümler üzerine 11 patenti mevcuttur. Gelirinin %40’ını Ar-Ge faaliyetlerine ayıran Sestek, CEO’su Prof. Levent Arslan önderliğinde proje çalışmalarını yüksek oranda ticari faydaya çevirmektedir.

Levent Arslan - CEO & Kurucu

“2000 yılında şirketimizin kuruluşundan bu yana çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tuttuk. Çalışan mutluluğu ve bağlılığı anketleri ve çalışanlarımızla yaptığımız düzenli görüşmeler aracılığıyla onları dinledik. Aldığımız görüşler doğrultusunda süreçleri belirledik, mevcut süreçleri güncelledik, eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarını karşıladık. Çalışan ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanabilmesi için danışmanlık şirketleri ile birlikte LinkedIn, Kariyer.net ve Glassdoor gibi kariyer portalları ile çalıştık. Çalışanlarımızın beden ve ruh sağlığını önemsiyoruz. Her zaman iş ve özel hayat dengesine önem veren bir firma olduk. Değerlerimize hizmet eden süreçlerimizi sürdürmeye ve yenilikleri takip ederek güncellemeye devam edeceğiz.”

Nasıl Kutladılar

En Mutlu İşyeri

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy