Siemens; elektrifikasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan bir firmadır.

Sektör: Teknoloji
Çalışan Sayısı: 2464
Kuruluş: 1856

ŞİRKET PROFİLİ

Siemens, altyapı ve endüstri çözümleri alanında öncü bir rol üstlenmektedir.

Siemens; elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan, dünya çapında faaliyet gösteren etkin bir firmadır. Enerji verimliliği ve kaynak tasarrufu sağlayan teknolojilerin üretiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Siemens, aynı zamanda enerji üretimi, enerji iletimi ve tıbbi teşhiste kullanılan sistemlerin tedarikinde de lider konumdadır. Şirket, altyapı ve endüstri çözümleri alanında öncü bir rol üstlenmektedir.

Aslı Kunur - İnsan&Organizasyon Direktörü

Dünyada ve Türkiye’de teknolojiye öncülük eden bir şirket olarak dijital yetkinliklerimizden de aldığımız destekle çalışma arkadaşlarımızın yeni çalışma düzenine rahat şekilde uyum sağlamasını kolaylaştıracak projelere imza attık. Bu doğrultuda öncelikle #heryerofis diyerek esnek çalışma düzenimizi oluştururken bu dönüşümü destekleyecek çeşitli çalışmaları da hızla uygulamaya aldık. Siemens Türkiye olarak insanları merkeze alan yaklaşımımızın gücünü, bir adım daha öteye taşıyarak 1 Ekim 2021 tarihinden itibaren insan kaynakları bölümümüzü, insan&organizasyon olarak yeniden adlandırdık. Odağımızı, insan kaynağını istihdam etmenin ötesinde, insanı ve organizasyonu güçlendirmek doğrultusunda dönüştürüyoruz. Çünkü biz sürdürülebilir iş başarısının sürekli dönüşümle mümkün olabileceğine inanıyoruz.

Nasıl Kutladılar

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy