Tezmaksan Türkiye makine pazarının lider markasıdır

Sektör: Makina
Çalışan Sayısı: 135
Kuruluş: 1981

ŞİRKET PROFİLİ

Kuruluşu 1981 yılına dayanan, 40 yılı aşan bilgi birikimi ile Türkiye Talaşlı imalat sanayiine uzun yıllardır hizmet veren Tezmaksan, Türkiye makine pazarının lider markasıdır.

Kuruluşu 1981 yılına dayanan, 40 yılı aşan bilgi birikimi ile Türkiye Talaşlı imalat sanayiine uzun yıllardır hizmet veren Tezmaksan, Türkiye makine pazarının lider markasıdır. Dünyadaki yenilikleri ve gelişen teknolojileri de takip ederek bu doğrultuda Türkiye talaşlı imalat sanayiine CNC satış, servis, teknolojik danışmanlık, finansman, yazılım ve eğitim konularında hizmet vermeye devam etmektedir.
Büyük bir bölümü mühendis ve teknisyenden oluşan 140’dan fazla çalışanı ve bünyesindeki 40’dan fazla yerli ve yabancı temsilcilikleri ile CNC satışı konusunda da uzmanlaşan Tezmaksan aynı zamanda müşterilerine üretim ve proje danışmanlığı yaparak anahtar teslim özel projeler de yapmaktadır.
Kuruluşundan bu yana teknolojinin güçlü bir takipçisi olan ve makine imalatıyla teknoloji üretimine direkt katkıda bulunan firma, sektörün yurt dışına açılmasında da büyük rol oynamaktadır. 5 yıl önce kurduğu Ar-Ge departmanı ile teknoloji yatırımlarına ara vermeden devam eden Tezmaksan, geliştirdiği yazılım ve otomasyonlar sistemleri ile makinelerin hem ömrünü hem de verimliliğini arttırarak maliyetlerini ciddi anlamda düşürüyor.

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy