Türk Tuborg biraya sanat olarak yaklaşır

Sektör: FMCG
Çalışan Sayısı: 1556
Kuruluş: 1967

ŞİRKET PROFİLİ

Bira üretimine iş olarak değil, sanat olarak bakıyoruz.

Türkiye bira sektöründe, tüm kategorilerde çarpıcı bir geçmişi ve Carlsberg ile 17 yılı aşkın süredir yakın işbirliği bulunan Türk Tuborg, yaptığı uluslararası ortaklıklar ile Türkiye bira pazarının en büyük oyuncularından biridir.

Türk Tuborg 1967 yılında İzmir-Pınarbaşı’nda kurulmuş ve 1969 yılından bu yana İzmir’deki tesislerinde bira ve malt üretiminin yanısıra yurtdışından ithal etmekte olduğu bira markalarının distribütörlük faaliyetleri ile iştigal etmektedir.

Yılda 36 bin ton malt ve yaklaşık 579 milyon litre bira üretim kapasitesi ile entegre bir tesis olan Türk Tuborg fabrikası, Türkiye’nin en büyük bira fabrikalarından biridir.

Türk Tuborg biraya sanat olarak yaklaşır.

Ayşe Güvenç - İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yrd

Türk Tuborg’daki hayatın temeli, yüzde 100 takım olmaktır. Her işi birlikte yapar, birlikte çözüm üretiriz. Kurumuna ve markalarına yüzde 100 bağlı çalışanlar olarak iş ortamımızı eğlenceli hale getirir, mutlu ve verimli şekilde çalışırız. Gelecekte de tüm insan kaynakları süreçlerimizin temelinde çalışanlarımız olmaya devam edecek. İş hayatının değişen dinamikleri karşısında çalışanlarımızın değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlayabilmek için onlarla iletişimde olacağımız platformlar yaratmaya devam edeceğiz.

Nasıl Kutladılar

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy