UPT bir ödeme ve para transfer platformu

Sektör: Ödeme Sistemleri
Çalışan Sayısı: 105
Kuruluş: 2010

ŞİRKET PROFİLİ

Türkiye'nin en popüler transfer sistemi.

20.06.2013 tarihinde yürürlüğe giren 6493 sayılı ”Ödeme ve Menkul Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun” kapsamında UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. olarak Lisans sürecini başarı ile tamamladık ve Türkiye’de lisansı alan ilk kuruluş olduk.

UPT, Türkiye’nin ilk yerli, global para transferi ve ödeme platformu olup yurt içi ve yurt dışında birden fazla para cinsinden hesaba, kredi kartına ve isme para gönderip alabilirsiniz. 2010 yılında UPT – Ucuz Para Transferi markası ile Türkiye’de başladığı yolculuğuna 2012 yılından beri UPT – Uluslararası Para Transferi markası ile devam ediyor.

Dünya genelinde 200’e yakın ülkede 400 bin işlem noktasına ulaşan UPT 5 kıtada büyümeye devam ediyor. Bu yaygınlık UPT’yi Türkiye’nin yurt içi ve yurt dışında en yaygın transfer sistemi haline getirmiştir.

Hakan Özat - CEO

Araştırma süreci bizim için oldukça keyifliydi. Çalışan arkadaşlarımızdan hep olumlu geri dönüşler alsak da bağımsız ankette sonucun nasıl olacağını biz de merak ediyorduk. Anketin bağımsız bir araştırma kurumu tarafından yapılıyor olması, tüm yanıtların gizli kalacağı bilgisinin anketi dolduran her kullanıcıya web site üzerinden verilmesi bizim ve çalışanlarımızın güvenini sağladı. Anket bilgisi ofis içinde paylaşıldıktan hızlı bir şekilde anketler değerlendirildi ve sonuçlar bizimle paylaşıldı. Anketin hazırlanması, dağıtılması ve sonuçların değerlendirilmesi gibi tüm süreçler profesyoneller tarafından çok başarılı bir şekilde yönetildi ve tüm anket sürecini rahatlıkla tamamladık.

Öncelikle bu ödül UPT olarak bizim doğru yolda olduğumuza inanmamızı sağladı. Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin olduğu kadar çalışanlarının da mutluluğunu en ön plana koyan bir şirket olarak, ekip arkadaşlarımızın da bu çabamızı gördüğünü ve takdir ettiğini bilmek bizi oldukça gururlandırdı. Çalışanlarımızın mutluluğunu böyle bir ödülle tescil ettiğimiz biz de çok mutluyuz. Verimli bir çalışma ortamı için çalışan mutluluğunun ne kadar önemli olduğunun farkında olarak bundan sonraki süreçte de bu konudaki hassasiyetimizi arttırarak devam ettireceğiz.

Nasıl Kutladılar

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy