Verifone, küresel ölçekteki servis sağlayıcı

Sektör: Fintech
Çalışan Sayısı: 98
Kuruluş: 1981

ŞİRKET PROFİLİ

Verifone Türkiye, 20 yılı aşkın süredir Türkiye pazarında ürün ve hizmet sunmaya devam ediyor.

Verifone Holdings, Inc. 1981 yılında Hawaii’de kuruldu. 9 Nisan 2018’de Francisco Partners ve British Columbia Investment Management Corporation’ın da yer aldığı bir grup özel sermaye şirketi tarafından satın alındı. Çoğunlukla, güvenlik, teknoloji, yazılım ve donanım alanlarında yatırımları olan Fransisco Partners, genç, dinamik, hepsi alanında uzman güçlü bir yönetim kadrosuna sahip

Verifone Türkiye, 20 yılı aşkın süredir Türkiye pazarında ürün ve hizmet sunmaya devam ediyor. EMEA Bölgesindeki önemli merkez ofislerden biri olan Verifone Türkiye ofisinden, Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgeleri’nin yer aldığı 80’den fazla ülkenin olduğu geniş bir coğrafya yönetiliyor.

Verifone’un küresel ölçekteki servis sağlayıcı konumuna gelme hedefi doğrultusunda, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Kayıt Dışı Ekonomi ile Mücadele Eylem Planı dahilinde çıkartılan yeni regülasyonların da etkisiyle Türkiye’de direkt son kullanıcıya yeni ürünler ve çözümler sunan, tüm ihtiyaçlara yönelik donanım, yazılım ve çözüm geliştiren bir servis sağlayıcı şirket haline geldi.

Onur Altınbaş - CEO

Başarılı bir şirket olmanın yolu, çalışanlarını mutlu etmekten geçiyor. Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini desteklemek için hem çeşitli eğitimler veriyor hem şirket dışından eğitim almak veya yüksek lisans/ master yapmak isteyenlere belli bir tutar eğitim desteği sunuyoruz. Türkiye’de çoğu şirkette sağlanan yan haklar Verifone’da da mevcut fakat bizim amacımız, çalışanlarımızı her alanda destekleyerek onları mutlu edebilmek. Bunun için de yıl içinde çeşitli aksiyonlarımız/aktivitelerimiz oluyor. Bunların sonucu olarak da en son 2020 yılında yaptığımız çalışan memnuniyet anketi, Türkiye sonuçlarımızın EMEA bölgesinde en yüksek 3 ülke arasında olduğunu gösterdi.

Nasıl Kutladılar

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy