Yatsan uyku için sağlık objesi olarak üretilir

Sektör: Uyku Sistemleri
Çalışan Sayısı: 911
Kuruluş: 1974

ŞİRKET PROFİLİ

İnsanların rahatça uyuyup mutlu uyandığı güzel bir gelecek hayal ediyoruz. Çünkü insan hayatının üçte birinin uykuda geçtiğini biliyoruz.

Uykuyu da uykunun olmazsa olmazı yatakları da çok seviyoruz. İyi uykuya, iyi uykunun sağlık ve mutluluğunuzun üzerindeki mucizevi etkisine inanıyoruz. Dolayısıyla işimizi de severek yapıyoruz. İnsanların rahatça uyuyup mutlu uyandığı güzel bir gelecek hayal ediyoruz. Çünkü insan hayatının üçte birinin uykuda geçtiğini biliyoruz.

Uyku deneyimini ve konfor anlayışını geliştirerek yaşamlara değer katma misyonu ile çalışıyoruz. Bu yüzden sürekli kendini yenileyen ve büyüyen Yatsan’da “yatak” sadece uyumak için bir alan sunmayıp; kaliteli ve iyileştiren bir uyku için sağlık objesi olarak üretilir.

Üretim sürecimizde yeni nesil teknolojilerden yararlanıyor olsak da en çok hünerli ustalarımızın bilgi ve becerisine güveniyoruz. Size söz verdiğimiz uyku konforunu ve üstün kaliteyi sunmak için, ürünlerimizin her biri tüm üretim süreçleri boyunca baş ustalar ve uzmanlar tarafından titizlikle kontrol edilir.

45 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde; Tempur, Sealy, Serta, King Koil gibi dünyanın en bilindik yatak markalarının Türkiye’ de tek, Avrupa ve Asya’da 10’dan fazla ülkede üreticisi ve dağıtıcısı konumuna ulaştık. Güler yüzlü ve işinde uzman satış temsilcilerimiz her biri farklı özelliklerdeki geniş ürün yelpazemizden “sizin istediğiniz ve ihtiyacınız olan” ürüne ulaşmanıza destek olurlar.

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy