Yves Rocher yenilikçi güzellik ürünleri sunuyoruz.

Sektör: Kozmetik
Çalışan Sayısı: 938
Kuruluş: 1959

ŞİRKET PROFİLİ

Doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünleri sunuyoruz.

Markamız 1959 yılında Fransa’nın Bretagne bölgesinde, Fransız kimyager Yves Rocher tarafından kuruldu.

Bugün hala ürünlerimizi Bretagne’daki üretim tesislerimizde üretiyor ve ürünlerimizin aktif bileşenini oluşturan bitkilerin büyük bölümünü yine Bretagne’daki organik tarım sahalarımızda yetiştiriyoruz.

Kimyager, biyolog, dermatolog ve etnobotanik araştırmacılardan oluşan 150 kişilik araştırma&geliştirme kadromuz 52 yıldır üzerinde çalıştığımız bitki dünyasından 1100 ayrı bitkisel içerik ve 50’den fazla markamıza patentli formül elde etmiştir.

Yetiştirici, üretici ve dağıtıcı kimliğimiz ile kurulduğumuz günden beri doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı, yenilikçi ve keyif veren güzellik ürünleri sunuyoruz.

Hande Atlı - İK Direktörü

Yves Rocher olarak çalışan deneyimini hep odakta tutarak çalışanımıza dokunduğumuz her alanı sürekli geliştirmek üzere çalışıyoruz. Eğitim programlarına öncelik veriyoruz. Attığımız bu adımlarla 5 yılda En iyi İş Yeri Kategorisi’nde üst üste birincilikler, Sürekli Mükemmellik ve İK’nın Yıldızı ödüllerimizi gururla aldık.

Hedefimiz, Mutlu İş Yeri unvanımızı koruyabilmek için bugüne kadar yaptıklarımızı geliştirerek kurum değerlerine olan bağlılığımızı daha da güçlendirmek.

Nasıl Kutladılar

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

    We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy